U kategoriji Blace, Poslednje Vesti, Sport. BLACE- U češkom gradu Karlove Vari održano je Svetsko prvenstvo i Svetski KUP u organizaciji Svetske Šotokan karate do organizacije. Za naslov najboljeg se takmičilo preko 2200 takmičara iz 35 zemalja. Ispred KK „Blace“ za reprezentaciju Srbije nastupilo 6 takmičara u katama.  U jakoj konkurenciji osvojene su 4 medalje, dve zlatne, srebrna i bronzana. Zlatne medalje osvojili su Jovanović Tamara i Kastratović Mihajlo. Srebrnu medalju osvojila je Đokić Andrijana. Bronzanu je osvojio Stevanović Mihajlo. Jovanović Sara i Pavlović Milan su se plasirali u finalni krug među 8 najboljih ali su ostali bez medalje. Kratak url URL: https://toplickevesti.com/?p=473449