futsal-jastrebac-pobedio-smederevo

U kategoriji Blace, Poslednje Vesti, Sport. Autor Gorica Šegović 11 mar 2019 BLACE- U 16. kolu Prve futsal lige KMF Jastrebac pobedio je KMF Smederevo sa 5:0 (2:0). -Gosti iz Smedereva su odolevali napadima do 11. minuta kada je Cvetanović načeo mrežu Smedereva. Od tog trenutka zaigrali smo puno bolje gde smo na poluvremenu otišli sa dva gola prednosti. Trener Spasojević je promešao karte i dao šansu domaćim mladim igračima, koji su pokazali da su budućnost blačkog futsala! U strelce su se upisali Tanasković, Sudimac i Milenković za konačan rezultat 5:0! Sve pohvale drugom golmanu Gajiću koji je sačuvao mrežu, sa nekoliko odličnih intervencija! Hvala publici koja je opet došla u velikom broju! Jastrebac to je tim, što se voli srcem svim, poručuju iz KMF Jastrebac Blace. Nakon 16 odigranih kola Jastrebac se nalazi na 5.mestu na tabeli a u narednom kolu očekuje ga meč u Kragujevcu protiv lidera na tabeli ekipe Ekonomac. Kratak url URL: https://toplickevesti.com/?p=462810 11 mar 2019. Komentari na vestima starijim od 7 dana su zatvoreni RSS 2.0. Vi možete ostaviti vaš komentar