kacusa-se-odbranila-u-samarinovcu

U kategoriji Kuršumlija, Poslednje Vesti, Sport, Žitorađa. Autor Milen Đorđević 24 mar 2019 KURŠUMLIJA- U prvom kolu prolećnog dela prvenstva Topličke okružne lige Kaćuša i Polet igrali su u Samarinovcu 0:0. Trener Kaćuše Goran Vučković kaže da je s obzirom na okolnosti prezadovovoljan rezultatom i čestita svojim igračina na zalaganju. -Zbog raznih razloga za ovu utakmicu nismo mogli da računamo na čak sedam igrača. Zbog toga smo u Samarinovac otišli sa 11 fudbalera. U drugom poluvremenu jedan igrač nam se povredio pa smo igrali sa desetoricom. U prvom delu utakmice ekipe su bile ravnopravne i vodila se borba uglavnom na sredini terena. U drugom poluvremenu brojčano jači domaćini uz podršku publike preuzeli su inicijativu i konstantno napadali ali smo uspeli da se odbranimo i osvojimo bod-kaže Vučković i pohvaljuje sve igrače. Kratak url URL: https://toplickevesti.com/?p=463533 24 mar 2019. Komentari na vestima starijim od 7 dana su zatvoreni RSS 2.0. Vi možete ostaviti vaš komentar