kolibri-ostao-bez-boda-u-samom-finisu

U kategoriji Kuršumlija, Poslednje Vesti, Sport. Autor Milen Đorđević 17 mar 2019 KURŠUMLIJA- U 10. kolu Prve lige Srbije ŽFK Rad pobedio je u Kuršumliji ŽFK Kolibri sa 2:1, poluvreme 1:0 za Rad. Strelci: Gilić za Kolibri i Milenković i Simić za Rad. Gošće su rano povele ali je Kolibri izjednačio fenomenalnim golom koji je postigla Gilić iz slobodnog udarca. Do dva minuta pre kraja rezultat je bio nerešen i kada su svi pomislili da će rivali podeliti bodove gošće su dale gol i odnele ceo plen iz Kuršumlije. Trener Kolibrija Vladimir Čavić kaže da se vodila velika borba na sredini terena za svaku loptu. U takvoj igri Kolibri je bio ravnopravan takmac ali gošće su imale malo više sreće i odnele pobedu. Kratak url URL: https://toplickevesti.com/?p=463141 17 mar 2019. Komentari na vestima starijim od 7 dana su zatvoreni RSS 2.0. Vi možete ostaviti vaš komentar