U kategoriji Kuršumlija, Poslednje Vesti, Sport.

KURŠUMLIJA-U 4. kolu Treće futsal lige istok KMF Bele crkve izgubio je u Pirotu od istoimene ekipe sa 5:1, iako su prvo poluvreme rešili u svoju korist rezultatom 1:0. “Kratka” klupa Kuršumličana je osnovni razlog za ubedljiv poraz. Jedini gol za Bele crkve postigao je Popović u 15. minutu, dok su za goste golove postigli Krstić (26.) Miljković (autogolovi u 28. i 29. minututu) i Pejčić (34. i 40.)

Evo kako je utakmicu video novinar pirotskog portala Plusonline.

“Fudbaleri malog fudbala “Bele crkve” pokazali su večeras u Hali “Kej” u Pirotu veliku borbenost i da umeju da igraju fudbal. U prvom poluvremenu ravnopravan odnos snaga, a gosti su imali više sreće i poveli sa jedan nula što je i rezultat prvog dela igre. U drugom poluvremenu potpuna dominacija domaćih fudbalera. Gosti koji na klupi nisu imali rezervne igrače gube koncentraciju usled umora i Piroćanci rutinski privode utakmicu kraju sa pet golova u mreži protivnika”.

Inače, pred put u Pirot futsaleri iz Kuršumlije su kazali da idu da se nadigravaju. Odlično su igrali do 26. minuta a onda su nadigrani.

U sledećem kolu u Kuršumliju dolazi Aleksinac.