Pomirljiv derbi u Bojniku: Pusta reka-Kosanica 1:1

U kategoriji Blace, Kuršumlija, Poslednje Vesti, Sport, Žitorađa. KURŠUMLIJA- U 13. kolu Zone Jug Pusta reka i Kosanica igrali su danas u Bojniku 1:1 (1:1) . Domaći su poveli u 4. minutu golom Vidojevića a izjednačio je Cvetković u 15. minutu. -Počeli smo dosta traljavo a posle primljenog gola kako je vreme odmicalo bili smo sve bolji. Odbrana je bila na visini zadatka a vezni red je funkcionisao odlično. U drugom poluvremenu pokazali smo mnogo više od domaćina, imali tri šanse a Pusta reka jednu. U suštini bili smo bolji i šteta što nismo pobedili, kažu u Kosanici. Jastrebac i Svetlost Badnjevac u teškoj situaciji Jastrebac je danas izgubio od Poleta sa 2:0 i tone sve niže na tabeli. Trenutno ima devet bodova i nalazi se u zoni ispadanja dok poslednja ekipa van zone ispadanja ima 15 bodova. Svetlost iz Badnjevca je uzgubio od Jedinstva i ima samo pet bodova. Zitorađa igra sutra u Bobištu sa istoimenom ekipom koja čvrsto drži začelje na tabeli. Kratak url URL: https://toplickevesti.com/?p=473721