toplicanin-osvojio-bod-u-novoj-varosi

U kategoriji Poslednje Vesti, Prokuplje, Sport. Autor Milen Đorđević 18 mar 2019 PROKUPLJE- U 15. kolu Supe B lige rukometaši Topličanina igrali su u Novoj Varoši protiv ekipe Zlatara nerešeno 28:28, poluvreme 17:13. Ovo je izuzetno važan bod za rukometaše Topličanina, koji im omogućuje mirniji nastavak prvenstva. Najefikasniji u domaćoj ekipi bio je Boris Zečević sa devet postignutih golova, dok su se kod Topličanina istakli Davor Stankulić sa osam golova, kao i Janićijević, Cvetković i Jovanović sa po pet postignutih pogodaka. Domaćin je mnogo bolje otvorio utakmicu, stvorivši na početku čak sedam golova prednosti. Do kraja prvog dela, Topličanin je konsolidovao redove, uspevši da smanji prednost Zlatara na 17:13. U drugom poluvremenu, druga slika na terenu. Iz minuta u minut, Prokupčani su smanjivali prednost, da bi u 49. minutu došli do nerešenog rezultata. Do kraja, igralo se gol za gol, a rukometaši Topličanina imali su priliku da u poslednjem napadu dođu i do pobede. Na kraju, pravednih 28:28, i važan bod za Topličanin. Kratak url URL: https://toplickevesti.com/?p=463196 18 mar 2019. Komentari na vestima starijim od 7 dana su zatvoreni RSS 2.0. Vi možete ostaviti vaš komentar