toplicki-rukometni-derbi-opravdao-ocekivanja-toplicanin-bolji-od-kursumlije-za-jedan-gol

U kategoriji Kuršumlija, Poslednje Vesti, Prokuplje, Sport. Autor Ekipa Topličkih Vesti 11 mar 2019 PROKUPLJE/KURŠUMLIJA- U 14. kolu Super B rukometne lige istok-zapad Topličanin je u Prokuplju savladao Kuršumliju sa 23:22, poluvreme 14:13 za Kuršumliju. Ovom pobedom Prokupčani su došli do vrlo važnih bodova u borbi za opstanak u Super B ligi. Najefikasniji u Topličaninu bio je Stefan Stefanović, koji se osam puta upisao u strelce, dok je kod gostiju bolji od ostalih bio Vladan Mitić sa šest pogodaka. U prvom poluvremenu, igralo se gol za gol, da bi na kraju gosti sa minimalnom prednošću otišli na odmor. U drugom poluvremenu, vodila se neizvesna borba, sa mnogo nervoze i velikim brojem isključenja na obe strane. Na kraju, u finišu, bolje se snašla ekipa Topličanina, došavši do vrednih bodova. -Izuzetno teška utakmica protiv odličnog protivnika. Nama je pobeda bila neophodna. Čestitao bih momcima na prikazanoj igri i zahvalio bih se publici koja nam je bila velika podrška u presudnim trenucima utakmice, rekao je Bratislav Dunjić, potpredsednik RK Topličanin. 15.kolo Sledeće kolo 16/17.03.2019 Kratak url URL: https://toplickevesti.com/?p=462792 11 mar 2019. Komentari na vestima starijim od 7 dana su zatvoreni RSS 2.0. Vi možete ostaviti vaš komentar