video-rukomet-kursumlija-ispustila-pobedu

U kategoriji Kuršumlija, Poslednje Vesti, Sport. Autor Milen Đorđević 16 mar 2019 KURŠUMLIJA- Utakmica 15. kola Super B lige između RK Kuršumlije i MRK Hajduk Veljka završena je nerešenim rezultatom 35:35. U taboru Kuršumlije kažu da su od početka nametnuli svoj tempo, poluvreme završili sa četiri gola prednosti, ali su pali u zadnjih desetak minuta, što su gosti iskoristili i došli do boda. U redovima domaćina najbolji je bio Nemanja Milutinović sa 15 datih golova. Treba napomenuti da je igrao i Luka Simić, jedan od najmlađih na terenu koji je budućnost kursumlijskog rukometa. U sledećem kolu RK Kuršumlija igra u Kragujevcu sa Radničkim, koji je lider na tabeli. Kratak url URL: https://toplickevesti.com/?p=463069 16 mar 2019. Komentari na vestima starijim od 7 dana su zatvoreni RSS 2.0. Vi možete ostaviti vaš komentar