U kategoriji Blace, Kuršumlija, Poslednje Vesti, Prokuplje, Sport, Žitorađa.

KURŠUMLIJA/BEOGRAD -Fudbaleri Čukaričkog pobedili su u premijernom meču prvog kola kvalifikacija za Ligu Evrope ekipu Banantsa iz Jermenije rezultatom 3:0. Dva gola postigao je centarfor Tedić i jedan Kovač. U timu Čukaričkog igrao je osamnaestogodišnji Mulutin Vidosavljević iz Kuršumlije. Bio je najmlađi na terenu. Iako nije postigao gol, bio je konstantna opasnost za golmana gostiju. Učestvovao je Crni, kako ga zovu u Kuršumliji, u više dobrih akcija Čukaričkog a sam je imao tri lepe šanse od kojih je dve sam stvorio. Sa desetkom na leđima Vidosavljević je igrao desno krilo i još jednom pokazao da ima lepu fudbalsku budućnost.

Čukarički je imao dosta lepih akcija a mi smo izdvojili samo one u kojima je učestvovao Vidosavljević:

Već u drugom minutu Čukarički je imao šansu posle prodora Vidosavljevića. Ušao je najmlađi igrač na terenu u šesnaesterac rivala, potom ubacio loptu paralelno sa linijom peterca, Petrosjan je loše reagovao, no golman Airapetjan je u poslednji čas reagovao i otklonio opasnost.

Sjajnu priliku imali su belo-crni u 14. minutu. Prethodno je Docić oduzeo loptu na 25 metara od protivničkog gola, potom je lepo prosledio do Vidosavljevića, koji je bio za malo neprecizan sa 13 metara.

U 23. minutu fantastična prilika za domaće. Akciju je poveo kapiten Docić, posle čijeg centaršuta je ponovo Stojanović gađao pravo u golmana, lopta se odbila do Vidosavljevića, koji je neometan, sa pet metara pogodio stativu.

U 26. minutu solo akcija Vidosavljevića, driblingom je izbacio čuvara, a potom je i on šutirao pravo u golmana Airapetjana.

Fantastičnu priliku, iz kategorije stoprocentnih, nije iskoristio Vidosavljević u 32. minutu. Posle sjajne akcije iz kornera ostao je usamljen na 15 metara od gola, ali je ponovo bio za malo neprecizan.

Prvu priliku u nastavku imao je Vidosavljević, šutirao je sa 16 metara, a golman Banantsa je uz dosta poteškoća uspeo da ukroti taj udarac.

Odmah po ulasku na teren Birmnačević je kreirao vrlo dobru šansu, promešao je odbranu Banantsa, a na kraju je šutirao Vidosavljević, ali je bio neprecizan.

Milutin Vidosavljević je na ovoj utakmici pokazao koliko je brz i umešan sa loptom. Odlično se kretao lepo prihvatao i delio lopte, učestvovao u dobrim akcijama. Pokazao je i da zna da sam sebi stvori priliku za gol. Nedostajalo mu je malo sportske sreće da bar jednu od tri lepe prilike pretvori u gol.