Žitorađu konačno krenulo

U kategoriji Poslednje Vesti, Prokuplje, Sport, Žitorađa.

ŽITORAĐA- Posle serije loših rezultata četa Bojana Miloševića konačno je uspela da zabeleži prvu pobedu posle 9. kola. Na gostovanju fenjerašu Bobištu, fudbaleri Žitorađe su rezultatom 1:3 savladali poslednjeplasiranu ekipu iz predgrađa Leskovca.

FK Zitoradja

Izabranici Bojana Miloševića poveli su već u 20. minutu golom najboljeg igrača današnje utakmice Marka Kitanovića, a već u 24. Stefanović je povisio rezultat na 0:2. Tim rezultatom se otišlo na odmor. U nastavku Žitorađa je nastavila sa ofanzivom  preko Dejana Stamenkovića u 58. minutu dolazi do 0:3.
    Domaćini ipak uspevaju da stignu do počasnog pogotka preko Miloša Stamenkovića u 71. minutu, za konačnih 1:3.
    Kako kažu u klubu ova pobeda poslužiće puno na povratku poljuljanog samopouzdanja. Treba istaći partiju Marka Kitanovića, koji je još jednom zavredeo epitet igrača utakmice.