U kategoriji Blace, Kuršumlija, Poslednje Vesti, Sport. KURŠUMLIJA- U 4. kolu Zone “Jug” fudbaleri Kosanice pobedili su na svom terenu u Kuršumliji Jastrebac iz Blaca sa 4:1 (1:1). Nakon prvog poraza do sada vodeće Vranjske Banje Kuršumličani su izbili na prvo mesto na tabeli. Strelci Lapčević za Jastrebac u 10. minutu a za Kosanicu Stanković (12, 71. iz penala i 87.), i Cvetković (90.). U prvom delu podjednaka igra i šanse za obe strane. Gosti su poveli u 10. minutu kada je Lapčević primio loptu na centru i sam došao do gola i savladao Šejića. Domaći igrali nisu uspeli da ga zaustave. Velimir Stanković, trostruki strelac Nakon dva minuta izjednačenje. Marković je centrirao sa desne strane na loptu je natrčao Stanković i u padu prosledio u gol. U drugom delu Kosanica je bila mnogo bolja. Stanković je dva puta pogodio stativu. U 71. minutu golman gostiju je u skoku napravio faul nad Stankovićem koji je iz penala doveo Kosanicu u vođstvo. U 87. minutu ponovo na scenu stupa Stanković koji je predriblovao i golmana i ušetao se u mrežu. Četvrti gol postigao je “žabicom” sa dvadesetak metara Cvetković. Pročitajte i…  Uređuje se stepenište koje vodi do kosturnice i manastiraU stručnom štabu Kosanice kažu da su zadovoljni i igrom i rezultatom i očekuju u nastavku još bolje izdanje ekipe. U sledećem kolu Kosanica igra u Vranju sa Nebeskim Anđelima. Kratak url URL: https://toplickevesti.com/?p=471480